Vacantia

Ucz się, baw i odpoczywaj razem z nami.

Chcąc przekonać Państwa do korzystania z naszych usług już na wstępie odwołamy się do starogreckiej zasady „Kalós kai agathos”, co znaczy „dobry i piekny”. Maksyma ta odnosiła się do ideału wychowania, którego dążeniem było połączenie doskonałości duchowej i fizycznej, wyrażonej zarówno sprawnością fizyczną, jak i zaletami umysłu i charakteru. Jesteśmy przekonani, że w pełni wyraża ona nasze dążenia.
W myśl tej zasady pragniemy wprowadzić Państwa w świat, dzięki któremu rozwijać będą mogli Państwo swoje zainteresowania i umiejętności związane z nauką i doskonaleniem technik pływania.

   Naszym celem jest nauczyć Państwa (i\lub wasze dzieci) podstawowych technik pływackich, bezpiecznego dla siebie i innych spędzania wolnego czasu nad wodą oraz przygotować do sprawnego i zdrowego funkcjonowania. Na bazie wieloletniego doświadczenia w pracy trenerskiej, instruktorskiej i nauczycielskiej stworzyliśmy nowoczesny program, który pozwala zoptymalizować proces oswajania z wodą i nauczania technik pływackich do niezbędnego minimum, co pozwala osiągać dziecku postępy i zadowolenie z zajęć. Pływanie bowiem rozwija harmonijnie wszystkie cechy motoryczne, stymuluje rozwój prawidłowej postawy i koryguje istniejące już wady, a także wpływa pozytywnie na rozwój cech osobowości (pokonywanie strachu, umiejętność zachowań w grupie, zdyscyplinowanie ,itp.).
    Zależy nam bowiem na harmonijnym rozwoju umiejętności pływackich i rozwoju osobowości, ruch jest narzędziem w kształtowaniu charakteru . Zdobyte umiejętności można pogłębiać i zdobywać nowe na organizowanych przez nas obozach letnich i zimowych.
   Oferta nasza jest skierowana do osób indywidualnych , rodzin i instytucji. Oferujemy bowiem organizację festynów wodnych, plenerowych, marszów na orientację, itp.
Dla osób dorosłych zapewniamy naukę w niekrępującej atmosferze w godzinach wieczornych. Zapewniamy także aquaaerobik, przygotowania do egzaminów na wyższe uczelnie, egzaminy na ratowników WOPR.
Mamy nadzieję że nami nie tylko będziecie się uczyć i ćwiczyć ale także dobrze bawić.