Vacantia

Ucz się, baw i odpoczywaj razem z nami.
egzamin
   Dziś uczestnicy zajęć wzięli udział w egzaminie sprawdzającym umiejętności zdobyte w roku szkolnym 2007/2008. Zobacz zdjęcia

Na dystnsie od 25m do 800m pływało prawie 80-ciu młodych pływaków.
W tym roku nikt nie zdawał egzaminu na "Wilka Morskiego" na dystansie 1500m (więcej o certyfikatach można dowiedzieć się klikając tutaj). 
Poraz pierwszy Vacantia wprowadziła certyfikaty "Boberka" i "Raczka".
Poniżej zamieszczamy osoby, które pozytywnie zaliczyły egzamin.

    Tytuł Boberka uzyskali:
  1. Kamil Dubilis
  2. Julia Kuszewska
  3. Dawid Lepka
  4. Julia Lewandowska
  5. Joanna Skorek
  6. Tymon Środa
  7. Olaf Wojtaś
  8. Bartek Zakrzewski
    Odznakę Już Pływam otrzymali:
  1. Kinga Augustyniak
  2. Sonia Abramowska
  3. Klaudia Ball
  4. Justyna Baruch
  5. Nikola Chylińska
  6. Bartek Czaja
  7. Weronika Czyrkiewicz
  8. Zuzanna Giemza
  9. Jakub Kurek
  10. Jaś Kruczkowski
  11. Maksymilian Lipniewski
  12. Monika Maciejewska
  13. Julia Matłosz
  14. Adam Paprocki
  15. Julita Pietrzak
  16. Mateusz Pietrzak
  17. Jakub Ptach
  18. Nikodem Rozwadowski
  19. Patryk Sapała
  20. Zuzanna Zięba
    Tytuł "Raczka" zdobyli:
  1. Piotr Bonk
  2. Igor Felczak
  3. Patrycja Kondracka
  4. Adaś Kapuściński
  5. Hubert Kőnig
  6. Jeremiasz Maliszewski
  7. Dawid Plichtowicz
  8. Damian Sentkowski
  9. Agnieszka Żywiecka
    Na "Kartę Pływacką Akademii" zdali:
  1. Amadeusz Abramowski
  2. Oskar Gajewski
  3. Dawid Górzyński
  4. Nikodem Janowski
  5. Angelika Jeleniewska
  6. Sabina Kaczerzewska
  7. Daria Kaczerzewska
  8. Marcin Kaliszewski
  9. Jakub Kuszewski
  10. Radosław Laskowski
  11. Ewa Laszecka
  12. Artur Nagórski
  13. Adrianna Otrzonsek
  14. Natalia Otrzonsek
  15. Karol Paprocki
  16. Jakub Radtke
  17. Magda Rysz
  18. Zuzanna Skowron
  19. Bartosz Surma
  20. Ania Typiak
  21. Zuzanna Taraszewska
  22. Sara Wełpa
  23. Aleksandra Wojciechowska
  24. Paweł Wojciechowski
    "Dobry Pływak":
  1. Łukasz Jankiewicz
  2. Andrzej Laskowski
  3. Dariusz Laska
  4. Julia Frankowska
    "Wytrzymały Pływak"
  1. Aleksander Eichler
  2. Jakub Jabłoński
  3. Michał Kozikowski
  4. Julia Strojna
  5. Kinga Zakrzewska
  6. Miłosz Rogoziński
  7. Marcin Rujner
  8. Magda Rujner
  9. Szymon Jagodowski
  10. Magdalena Charzyńska

Gratulujemy wszystkim uczestnikom.
Zobacz zdjęcia z imprezy.

narciarz
    W dniach 28.01-01.02.2008 46 osobowa grupa przebywała w miejscowości Zawoja.

Głównym celem wyjazdu była jazda na nartach i snowbordzie. Nie brakowało jednak innych atrakcji jak: jazda na sankach, kulig z ogniskiem, spotkanie z góralami, pieczenie kiełbasek w "kurnej chatce", dyskoteki. Kliknij tutaj aby zobaczyć kilka zdjęć z wyjazdu. 

W dniu 08.12.2007 prawie 60-cioro dzieci,
uczestników zajęć pływackich, wzięło udział w "Zabawach Mikołajkowych". Dzieci podzielone zostały na dwie rywalizujące ze sobą grupy. Dopingowali im licznie zgromadzeni rodzice i oczywiście Mikołaj, który na zakończenie imprezy rozdał uczestnikom słodycze.
Nagrody od Mikołaja otrzymali także uczestnicy konkursu na najładniejszy obrazek. Czytaj o konkursie plastycznym.
Kliknij aby zobaczyć zdjęcia z imprezy.

Sponsorem konkursu jest:

Sklep z artykułami dla plastyków "Impresja"
Ul.Sienkiewicza 10
86-300 Grudziądz
tel.056 46 11 788

Pani Iza Piasecka, właściciel sklepu, postanowiła nagrodzić wszystkich uczestników konkursu.
Na szczególne wyróżnienie zasłużyli...

  • MIŁOSZ PIOTROWSKI za wydzierankę
  • JULIA DERĘGOWSKA za pracę wyklejoną kulkami z krepy
  • ASIA SKOREK za najbardziej serduszkowy i kolorowy basen
  • MONIKA WIŚNIEWSKA za pracę "Cztery Pory Roku"
  • JAŚ FERLIN za największy obrazek


W głosowaniu internautów zwyciężyli.

  • ZOSIA ORŁOWSKA - 191 głosów
  • BRIAN JAWORSKI - 137 głosów
  • JAŚ FERLIN - 100 głosów
  • JULIA DERĘGOWSKA - 96 głosów
  • NIKOLA CHYLIŃSKA - 73 głosy


Pięcioro dzieci, które otrzymały najwięcej głosów otrzymało nagrody.
Zobacz wszystkie prace tutaj Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za oddane głosy.